No products in the cart.

Top

Pierwszy raz u figury?

Zastanawiasz się, czym jest glinka polimerowa i czy taka biżuteria jest dla Ciebie?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Tutaj poznasz kilka faktów o Figurze i dowiesz się, jak zdobyć rabat -20% na pierwsze zakupy!

Rabat -20% na pierwsze zakupy u Figury!

Podoba Ci się biżuteria od Figury...

...ale nie jesteś pewna, czy jest ona dla Ciebie? Teraz możesz skorzystać z rabatu - 20% na pierwsze zakupy u Figury i przekonać się, czy taka biżuteria pasuje do Ciebie 🙂

Wejdź do sklepu Figury, znajdź swój wymarzony model, w koszyku podaj kod RABAT20 i zacznij przyciągać spojrzenia z biżuterią od Figury!

Rabat nie obowiązuje na zakup e-karty podarunkowej. Promocje nie łączą się.

Dalej nie jesteś przekonana do skorzystania z rabatu?

Poniżej znajdziesz kilka faktów na temat biżuterii od Figury, które pomogą Ci podjąć decyzję!

Rabat -20% na pierwsze zakupy u Figury!

Czym jest glinka polimerowa?

To specjalny rodzaj termoutwardzalnej gliny, który jest nietoksyczny i niealergizujący. Pozwala na tworzenie fantazyjnych kształtów i wyjątkowych kolorów, które nadają biżuterii niepowtarzalny charakter! Wiele modeli kolczyków powstaje w pojedynczych egzemplarzach, ponieważ biżuteria tworzona jest ręcznie. Glinka połączona z elementami ze stali chirurgicznej, srebra 925 lub srebra pozłacanego 24-karatowym złotem tworzy wyjątkowy charakter biżuterii od Figury.

Jesteś ciekawa, jakie cuda potrafię stworzyć z tej masy?
Zajrzyj do sklepu i przekonaj się sama.

Kamila Figura Projektantka

Kto tworzy biżuterię?

Kamila Figura, projektantka biżuterii i właścicielka marki Figura Projekt. Miłośniczka prostoty i otaczającego piękna świata. Zamienia geometryczne kształty w sztukę użytkową. W projektach nie stroni także od form organicznych. Od ponad 15 lat związana ze Szczecinem, gdzie mieszka, tworzy i pracuje jako grafik projektowy. Każdy model jest wyjątkowy, bo tworzony ręcznie!

Certyfikat miłości

Czym jest certyfikat miłości z hologramem?

Dołączany do każdego zamówienia, potwierdza autentyczność i ręczne wykonanie biżuterii w szczecińskiej pracowni Figury. Zawiera kilka słów od autorki skierowanych do nowej właścicielki biżuterii, a także niezbędne informacje jak pielęgnować biżuterię, aby jak najdłużej cieszyć się jej pięknem. Jest zobowiązaniem Figury, że pokochasz swoją biżuterię od pierwszego spojrzenia!

Teraz to już musisz skorzystać z rabatu!
Czekam na Ciebie w sklepie!

Wybierz

swój wymarzony model

i przyciągaj spojrzenia!
Nie możesz się zarejestrować

Reset Password