No products in the cart.

Top
Kamila Figura Projektantka

O MNIE

Kamila Figura, projektantka biżuterii i właścicielka marki Figura Projekt. Miłośniczka prostoty i otaczającego piękna świata. Zamienia geometryczne kształty w sztukę użytkową. W projektach nie stroni także od form organicznych. Od ponad 15 lat związana ze Szczecinem, gdzie mieszka, tworzy i pracuje jako grafik projektowy.

Biżuteria Figura pracownia

O MARCE

Figura Projekt to marka biżuterii tworzonej dla indywidualistek lubiących geometryczne, proste kształty. Projekty biżuterii inspirowane są pięknem i siłą kobiecości. Doskonale nadają się do biura, jak i na wielkie wyjście. Biżuteria tworzona jest ręcznie w limitowanych seriach z polimerowych mas plastycznych połączonych z elementami ze stali chirurgicznej, srebra 925 oraz srebra pozłacanego. Lekka jak piórko, łączy w sobie minimalizm z odrobiną przepychu. Motywem przewodnim marki jest hasło biżuteria, która przyciąga spojrzenia, a misją przekonanie kobiet w Polsce, a także na świecie, że piękno nie zna wieku!

Media o Figurze

MEDIA O FIGURZE

W lutowym wydaniu Czasu na Wnętrze ukazała się cała rozkładówka poświęcona marce Figura Projekt. Artykuł przedstawia najpiękniejsze prace właścicielki i projektantki Kamili Figury, a także zawiera kilka słów o samej autorce.

Nie możesz się zarejestrować

Reset Password